Karta Dużej rodzinyRabat 5%!
Twisto - Zapłać za 21 dni...albo kiedy chcesz
Szybka wysyłkaNawet w 24 godziny!
Less and zero wasteDbajmy o przyrodę wokół Nas

Oświadczenie dotyczące działań profilaktycznych związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19

Szanowni Państwo,

mając na uwadze obecną sytuację w Polsce, związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, nasza firma podjęła szereg działań profilaktycznych, mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu pracy dla Państwa i naszych pracowników.

Na bieżąco śledzimy wszystkie komunikaty i zalecenia światowych i krajowych organizacji zdrowia, w celu dostosowania swoich działań i zapewnienia najskuteczniejszej profilaktyki oraz bezpiecznych warunków współpracy.

Wszyscy pracownicy otrzymali bardzo wyraźne instrukcje dotyczące zachowania właściwego poziomu higieny i profilaktyki zdrowotnej oraz zalecenie niezwłocznego udania się do lekarza, w przypadku dostrzeżenia u siebie jakichkolwiek objawów chorobowych.

Dla Państwa bezpieczeństwa nasi pracownicy zostali odpowiednio poinstruowani i wyposażeni w żel dezynfekujący oraz osobiste maseczki na twarz, z których mogą skorzystać w razie potrzeby.

Jednocześnie rekomendujemy Państwu wyznaczenie miejsc, gdzie możemy dostarczyć dostawy, aby minimalizować bezpośrednie kontakty. Jeśli są inne możliwości, prosimy o nie wybieranie przesyłek pobraniowych.

Robimy również wszystko co jest możliwe, aby zabezpieczyć stany magazynowe i sprostać popytowi, natomiast w obecnej, bardzo dynamicznie rozwijającej się sytuacji, nie możemy gwarantować pełnej i ciągłej dostępności produktów z naszej oferty.

Informujemy, że obecnie czas realizacji zamówień może się wydłużyć o 4-5 dni.

Kontakt mailowy oraz telefoniczny może być również utrudniony.

Prosimy o cierpliwość.

Na wszystkie reklamacje oraz pytania odpowiadamy zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Pragniemy zaznaczyć, iż jako firma dla której bezpieczeństwo i komfort współpracy stanowi najwyższy priorytet, jesteśmy otwarci na rozmowę i współpracę z Państwem, w celu jak najbardziej skutecznego zarządzenia obecną sytuacją.

>
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel