Karta Dużej rodzinyRabat 5%!
Twisto - Zapłać za 21 dni...albo kiedy chcesz
Szybka wysyłkaNawet w 24 godziny!
Less and zero wasteDbajmy o przyrodę wokół Nas

Certyfikaty i nagrody

Gazela Biznesu - z Miłości do Zwierząt

Gazele Biznesu - z Miłości do Zwierząt


Sklep prima-vera.pl został założony w 2013 roku przez lekarza weterynarii i hodowcę psów rasy border collie.

Dzięki połączeniu umiejętności dwojga przyjaciół, ludzi z pasją, którzy codziennie rano przychodzą z chęcią do pracy, powstał sklep internetowy prima-vera.pl, oferujący szeroką gamę produktów dla zwierząt. W swojej ofercie prima-vera.pl posiada zarówno akcesoria i karmę dla psów i kotów, jak również asortyment dedykowany dla koni, ryb, gryzoni, ptaków oraz artykuły dla opiekunów zwierząt. Przez 5 lat sklep budował na polskim rynku silną markę cieszącą się zaufaniem klientów, co poskutkowało licznymi nagrodami.

Powtórne wyróżnienie naszej firmy w 21 edycji Rankingu dla najbardziej dynamicznych małych i średnich firm w naszym kraju to dla Nas nie tylko wielki zaszczyt, ale i powód do dumy. Dynamiczny rozwój Przedsiębiorstwa zawdzięczamy konsekwentnie realizowanej strategii biznesowej z roku 2018. Sukces powtórzyliśmy po roku.

Ranking „Gazele Biznesu 2020” jest oparty na obiektywnej analizie danych finansowych przedsiębiorstw według przyjętych przez Organizatora kryteriów.

Tytuł 
Gazele Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.

Prima-vera.pl to sklep powstały z miłości do zwierząt. 

Dobra i mocna marka na Naszym Rynku to zasługa wielu czynników. Dobre ceny i atrakcyjne promocje to tylko jedne z wielu profitów, jakie oferujemy swoim klientom. Stosowane w sklepie rozwiązania usprawniają zakupy, gwarantując wyjątkowy komfort oraz jakość obsługi na najwyższym poziomie. Możliwość czatu z lekarzem weterynarii, programy lojalnościowe to elementy, które przyciągają i zatrzymują odbiorców. Nie bez znaczenia jest również różnorodna oferta oraz czytelny podział na kategorie, który sprawia, że zakupy on-line są proste i intuicyjne. Prima-vera.pl wprowadza także własne produkty, m.in. Oleje z Doliny Wkry oraz przysmaki dla psów - Dogsee chew, które cieszą się popularnością w Polsce i Europie.

W tym miejscu jako Zarząd Spółki, składam wielkie podziękowania pracownikom, którzy tworzą z nami ten biznes, zostawiając w nim coś w zamian. Dziękuję Aleksandrze Stępień, Krystynie Podgórskiej, Andrzejowi, Mateuszowi, Damianowi i innym oraz partnerom biznesowym, m. in. firmom Royal Canin, Mars, Vetoquinol, Orion Pharma, Rettenmaier, bez których sukces ten nie byłby możliwy. Wysokie wyniki sprzedaży wspomnianych marek w naszym sklepie są skutkiem ich skutecznej strategii marketingowej i dużego zaufania klientów do marki.

Dziękuję serdecznie

Łukasz Paczewski - właściciel firmy

 

 Napisali o Nas

Do pobrania Karma z Kawiorem prima-vera.pl

Karma z Kawiorem

 Orły Polskiej Przedsiębiorczości 2019 

Puls Biznesu www.prima-vera.pl

Wszystko dla zwierząt

Z miłości do zwierząt

 

Wideorelacje

Do pobrania Karma z Kawiorem prima-vera.pl

Wideorelacja z gali Gazele Biznesu 2018 - Puls Biznesu

Dlaczego warto zdobyć Tytuł?

 Gazele Biznesu 2018 - Puls Biznesu III miejsce w Rankingu ogólnopolskim, I miejsce w rankingu mazowieckim

Gazele Biznesu 2019

Sukces powtórzony po Roku. 

Dziękujemy

>
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel