Karta Dużej rodzinyRabat 5%!
Twisto - Zapłać za 21 dni...albo kiedy chcesz
Szybka wysyłkaNawet w 24 godziny!
Less and zero wasteDbajmy o przyrodę wokół Nas

Strefa urody

ilość znalezionych towarów: 45

Wszystko, czego potrzebują gryzonie

Sklep zoologiczny Prima Vera to doskonałe miejsce, w którym bez wychodzenia z domu możesz zadbać o kompletną wyprawkę dla swojego gryzonia. Każdy mały ssak ma swoje indywidualne potrzeby, dlatego aby ułatwić ci wybór odpowiednich produktów,podzieliliśmy naszą ofertę według gatunków gryzoni.

Jednym z pierwszych produktów, jakie powinieneś sprawić swojemu małemu pupilowi jest odpowiednio dobrana klatka, która dostosowana będzie do wielkości gryzonia oraz jego życiowych preferencji. Koniecznie zadbaj również o niezbędne akcesoria na pożywienie,czyli: poidełko dla gryzonia oraz miska dla gryzonia. Kolejnym bardzo ważnym elementem wyposażenia klatki jest jej wyściółka. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór ściółek,trocin, piasków i żwirków dla gryzoni, dostosowanych do preferencji różnych gatunków.Jeśli planujesz, aby twoje zwierzątko żyło również poza klatką, warto zaopatrzyć się w preparat do usuwania moczu gryzonia, który skutecznie zniweluje przykre skutki wpadki twojego zwierzaka.

Odpowiednio dobrana karma dla gryzonia to absolutna podstawa jego prawidłowego rozwoju. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór karm dla gryzoni najwyższej jakości.Posiadamy karmy m.in. dla królików, szynszyli, szczurów, kawi i domowej, królików, świnek morskich oraz chomików. Poza karmą podstawową w naszej ofercie znajdziesz również karmę uzupełniająca dla gryzoni oraz wszelkiego rodzaju przekąski i smakersy, które doskonale sprawdzą się jako suplementacja diety w niezbędne witaminy oraz minerały.

Warto zadbać o odpowiednią higienę swojego małego pupila, dlatego koniecznie sprawdź ofertę produktów do higieny i pielęgnacji gryzoni. W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz zarówno szampony jak i odżywkę, zarówno dla gryzoni o krótkiej sierści (szynszyle) oraz tych z dłuższą (króliki, świnki morskie).

Stawiasz pierwsze kroki jako właściciel gryzonia? Chętnie pomożemy ci z doborem odpowiednich produktów, które na pewno wpasują się w gusta twojego psa.

POTRZEBUJĘ PORADY

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel