Karta Dużej rodzinyRabat 5%!
Twisto - Zapłać za 21 dni...albo kiedy chcesz
Szybka wysyłkaNawet w 24 godziny!
Less and zero wasteDbajmy o przyrodę wokół Nas

Dom

ilość znalezionych towarów: 2

Wszystko, czego potrzebujesz do podwodnego raju

Akwarystyka to coraz bardziej popularne hobby, które obejmuje hodowle nie tylko różnych gatunków ryb, ale także innych zwierząt wodnych. Jednak, aby funkcjonowały prawidłowo konieczne jest stworzenie dla nich odpowiedniego otoczenia. Internetowy sklep zoologiczny Prima Vera to miejsce, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz aby od zera stworzyć i urządzić akwarium, oczko wodne czy staw.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości pokarm dla rybek oraz innych zwierząt wodnych, zarówno tych zamieszkujących akwaria jak i stawy i oczka wodne. Każdy gatunek zwierząt ma swoje indywidualne preferencje żywieniowe, dlatego podzieliliśmy swoje produkty zgodnie z gatunkami zwierząt wodnych. Posiadamy pełnowartościową karmę dla ryb dennych, ryb mięsożernych, ryb roślinożernych, glonojadów, krewetek oraz ryb tropikalnych.

Posiadamy szeroki wybór akwariów o różnych rozmiarach i kształtach, które można precyzyjnie dopasować do każdej przestrzeni. Akcesoria techniczne pozwolą ci na bieżąco kontrolować warunki panujące w akwarium. W naszych produktach znajdziesz m.in. oświetlenie, czyściki, termometry, testy wody, siatki oraz podłoża. Jednak urządzenia techniczne to nie wszystko, dlatego koniecznie zapoznaj się z bogatą ofertą dekoracji akwarystycznych.

Aby zapewnić optymalne warunki życia w zbiorniku wodnym, konieczne jest odpowiednie przygotowanie wody. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór filtrów (wewnętrzne i zewnętrzne), pomp napowietrzających, sterylizatorów oraz urządzeń ogrzewających wodę. Posiadamy produkty do kontroli pH i twardości wody, jak również jej uzdatniania. Aby zapobiec nadmiernemu rozprzestrzenianiu się glonów koniecznie zaopatrz się w preparaty na glony oraz sinice. W trosce o zapewnienie odpowiedniego mikroklimatu dla organizmów żyjących w akwarium, stawie czy oczku wodnym wzbogaciliśmy swoją ofertę również o bakterie, biostartery oraz nawozy.

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z akwarystyką? Nie wiesz jakie akcesoria będą odpowiednie dla twojego akwarium? Chętnie pomożemy ci z wyborem produktów, które pozwolą ci spełnić marzenie o malowniczej przestrzeni dla twoich zwierzątek wodnych.

POTRZEBUJĘ PORADY

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel